Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Domy na sprzedaż Karszyn - Oferty sprzedaży domów

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia wyróżnione

599 000 zł90 m² 6 655,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Tylko w platinum house - wyjątkowa oferta! Dom parterowy z pięknym ogrodem i niskimi kosztami utrzymania - Karszyn, woj. lubuskie. Oferuje na sprzedaż komfortowy, wolnostojący dom parterowy.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

Dom z garażem

Milsko(Karszyn + 12 km)

499 000 zł148 m² 3 371,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:429 m²

Oferta tylko w biurze prospace Na sprzedaż dom o powierzchni 100 m na parterze, z dodatkowym piętrem o tej samej wielkości (liczonej po podłodze), uzupełniony o budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Radowice

Radowice(Karszyn + 12 km)

555 000 zł100 m² 5 550 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:600 m²

Witam,sprzedam dom który znajduje się w miejscowości Radowice (66-132) położony 6 km od Sulechowai 4 km od miejscowości gminnej Trzebiechów. W okolicy znajduje się rzeka, łowisko rybne,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z garażem

Droszków(Karszyn + 18 km)

750 000 zł163 m² 4 601,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:501 m²

Dom jednorodzinny dwulokalowy położony na malowniczym osiedlu w otoczeniu lasów w Droszkowie. Projekt przewiduje budowę siedmiu dwulokalowych budynków jednorodzinnych, w kameralnym.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Zbąszyń(Karszyn + 25 km)

3 900 000 zł1 503,20 m² 2 594,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom z funkcją usługową

 

Liczba pokoi:16

 

Powierzchnia działki:29 000 m²

Atrakcyjna propozycja dla inwestorów - cena 3 900 000 zł zawiera podatek vat (cena netto ok 3 170 732 zł). Na sprzedaż prosperujący hotel z bazą klientów (wesela, eventy, wynajem turystyczny.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący, ul. Spacerowa

Cigacice(Karszyn + 18 km)

7 999 999 zł367,40 m² 21 774,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:4 500 m²

Opis Oferta w biurze prospace Prezentujemy nieruchomość wolnostojącą ze wszystkimi możliwymi udogodnieniami. Szukasz domu z dużą działką z sadem owocowym, pięknym widokiem.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Niedoradz

Niedoradz(Karszyn + 23 km)

639 000 zł230 m² 2 778,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:574 m²

Na sprzedaż nieruchomość z dużym potencjałem położona w centrum Niedoradza. Nieruchomość o powierzchni użytkowej około 230 m2 z niewielkim ogrodem w skład której wchodzi.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem, ul. Górna

Kargowa(Karszyn + 5 km)

815 000 zł190 m² 5 821 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 201 m²

Na sprzedaż Komfortowy dom w Kargowej piękna działka+pełne wyposażenie! Brak prowizji dla kupującego! zapraszam na prezentację nieruchomości oraz do negocjacji ceny! Przedstawiam na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem, ul. Wybickiego

Wolsztyn(Karszyn + 20 km)

1 290 000 zł260 m² 4 962 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:967 m²

Dom W zabudowie bliźniaczej na kameralnym osiedlu Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej położony na spokojnym, kameralnym osiedlu domów jednorodzinnych. Budynek składa się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Sulechów

Sulechów(Karszyn + 18 km)

1 490 000 zł210 m² 7 095,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Oferta tylko w biurze prospace Na sprzedaż komfortowy, funkcjonalny dom jednorodzinny o powierzchni całkowitej 210 m , usytuowany na zadbanej działce o powierzchni 1 400 m ,.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij